Bitcoin

Wednesday, November 30, 2016

Kuidas alustada investeerimisega

Kuidas saad ise alustada? 

1. Registreeri omale AGAM konto ja kinnita kasutajatingimused ning oma aadress (mõne samale aadressile ja nimele saadetud arve näol), telefoninumber ja passikoopia. Konto kinnitatakse ära umbes 3-5 päeva jooksul kui kõik esitatud andmed on esitatud õigesti. NB! Esmasel registreerimisel pead kasutama juba investeeringu teinud isiku ID numbrit, antud juhul saad kasutada minu ID-d: P09201476775234 

2. Registreeri ka kohe oma AdvCash pangakonto! Ka siin on vaja kinnitada oma aadress (mõne samale aadressile ja nimele saadetud arve näol), telefoninumber, email ja passikoopia. Konto kinnitatakse ära umbes 3-5 päeva jooksul kui kõik esitatud andmed on esitatud õigesti. Pärast konto kinnitamist telli kindlasti endale ka kohe sama panga MasterCard (7 päeva jooksul tellides maksab see vaid 5€, hiljem aga 15€).

3. Kui mõlemad kontod on kinnitatud (umbes 4 päeva pärast registreerimist), siis tee pangaülekanne oma AdvCash pangakontole (raha liigub umbes 3 päeva) selles suuruses mida kavatsed investeerida. 4. Kui raha on laekunud sinu AdvCash kontole, siis saad selle koheselt lisada oma AGAM kontole ja soetada omale valitud investeerimisportfellid. Nüüd oled oma raha investeerinud 365-ks päevaks ja saad sellelt väga head tulu igal nädalal.No comments:

Post a Comment