Bitcoin

Wednesday, November 30, 2016

Kapitaliinvesteeringute fond Atlantic Global Asset Management


SUURE TOOTLIKKUSEGA PASSIIVNE INVESTEERIMINE

Kapitaliinvesteeringute fond Atlantic Global Asset Management on välja kasvanud finantsvaldusettevõttest SFG Group, mis tegutseb alates 2009. a. Atlantic Global Asset Management (lühendatult A.G.A.M.) fond tegeleb võlainstrumentide, sealhulgas ettevõtete aktsiate ja osade ostu ja müügiga, väärtpaberite esmase avaliku pakkumisega börsil, aga ka välisväärtpaberite müügi, ettevõtete refinantseerimise ja finantsfaktooringuga. Kapitaliinvesteeringute fond on registreeritud A.G.A.M.-i presidendi Antonino Rubalo kodumaal Cabo Verde Vabariigis, mis paikneb Atlandi ookeani keskosas, Senegalist lääne suunas. Fondi peakontor asub samuti Cabo Verdes.
Koduleht:  https://atlanticgam.es/


SAADAOLEVAD INVESTEERIMISPORTFELLID


 A.G.A.M.-i tegevusalad 

Cabo Verde valitsuse õigusaktidele vastavalt on kapitaliinvesteeringute fondil Atlantic Global Asset Management finantslitsentsi alusel lubatud tegutseda järgmistel tegevusaladel:
 ● varahaldus 
● fondihaldus 
● makseteenused 
● varaga kauplemine ja tegelemine 
● investeerimisfondi tegevused

Varahaldusega tegeleb ettevõttes meeskond, mis koosneb kutselistest vahendajatest, kes on aastaid kasutanud usaldusväärseid, tõhusaid ja ennast tõestanud investeerimisstrateegiaid, paljusid erinevaid finantsinstrumente ja väljakujunenud rangeid riskijuhtimisprotseduure.

Kust pärinevad A.G.A.M. fondi tulud 

Kust aga pärinevad fondi tulud, mis on saadud kõikide nende finantslitsentside alusel? Üldiselt pärinevad fondi sissetulekud neljalt alalt: 

1. Välisväärtpaberite müük

2. Oma kapitali mingil põhjusel kaotanud ettevõtete refinantseerimine. Kapitaliinvesteeringute fondi A.G.A.M. analüütikud otsivad turult ettevõtteid, mis on hästi toimivad, kuid millel puuduvad piisavad vahendid edaspidiseks toimimiseks ja kasvuks. Analüüsime majanduslikku olukorda ja otsime uusi rahastamisallikaid. Refinantseerimine on investeerimispankade ja -fondide peamiseks sissetulekuks terves maailmas.

3. Finantsfaktooring. Omades reaalsete füüsiliste toodete müügilepinguid ja pantides veodokumente, garanteerib A.G.A.M. fond kolmandatele isikutele maksete laekumise. Sellisel juhul tegutseb fond finantsvahendajana, kes teenib riskivabalt arvestatava kasumi, kuna ilma fondi panditud dokumentideta kaupa ei väljastata. Raha ei kao kuhugi, vaid säilib fondi kontodel, tagades meile arvestatava sissetuleku.


4. Esmase avaliku pakkumise korraldamine ja läbiviimine. Kapitaliinvesteeringute fond Atlantic Global Asset Management ostab ettevõtte aktsiad enne nende esmast avalikku pakkumist, samuti investeerib lootustandvate ettevõtete soetamisse, millele järgneb oma aktsiate väljastamine ja välja pakkumine esmasel avalikul pakkumisel. Ettevõte teenib enne esmast avalikku pakkumist tasutud aktsiate hinna ja kauplemisega alustamise hetkel määratud hinna vahe arvelt.1 comment:

  1. There has long been know all about it lahoree - http://scamquestra.com/en/ In the Kazakhstan law enforcement agencies are investigating the activities of fraudsters from Ukraine, and the statements went to Spain, Germany and the EU. Not long fraudsters to steal money left.

    ReplyDelete